نرم افزارهای تحت وب

jebeer - جبیر

همه چی با جبیر!

 

برای حذف نامه‌های فیزیکی نیاز به نرم‌افزار اتوماسیون اداری دارید؟ برای تحلیل داده‌های حسابداری و مدیریت آن دنبال نرم‌افزار تحلیلی می‌گردید؟ تعداد قراردادهای سازمان شما زیاد است و پیگیری مسائل مالی و حقوقی آن، وقت شما را می‌گیرد؟ یا حتی سایت شما بازدهی لازم برای پیشرفت در کسب و کار را ندارد؟ در جبیر؛ ما تمام نیازهای شما را به صورت دقیق بررسی و بهترین پیشنهاد برای انجام پروژه را ارائه می‌دهیم. نگران هزینه‌ها و سرمایه نباشید، در جبیر چیزهای مهمتری ملاک و شاخص است، ما قرار است با شما شریک شویم.

 
 

 

 

 

 

دفتر جبیر (شرکت وب فراگستر پویا ایرانیان)

هیچ وقت قطع نمی‌شیم

 

در جبیر تمام سرویس‌ها و محصولات لحظه به لحظه بررسی می‌شوند. ما به خوبی می‌دانیم که حتی یک درصد هم نباید احتمال توقف سرویس‌دهی وجود داشته باشد. به همین منظور سیستم‌های پشتیبان آماده جایگزینی برای هرگونه ایجاد وضعیت ناپایدار است. مدیریت آسان از طریق پنل‌های مدیریت برای جلوگیری از هر نوع حمله نیز برای کاربران فراهم شده است. 

 
 

 

 

 

 

jebeer - جبیر

همیشه امن و بروز

از نسخه‌های بروز و پایدار در برنامه نویسی استفاده می‌کنیم. هیچ ایرادی از دید ما خارج نیست و در کمترین زمان ممکن تمام مشکلات موجود در نرم افزار را برطرف می نماییم. امنیت نرم افزارها را می‌سنجیم و احتمال هرگونه نفوذ را غیر ممکن می‌کنیم. همیشه تست نفوذ را انجام می‌دهیم و با کارشناسان در حوزه امنیت تبادل اطلاعات می‌کنیم تا کوچکترین مسائل هم از چشممان نیفتد. کار سختی است ولی از پس آن تا به حال خوب بر آمده‌ایم.

 

 

 

جهت ثبت سفارش می بایست از طریق پورتال مشتریان اقدام نمایید.